Představení společnosti

Naše firma sídlí v Brně, zabývá se velkobchodním prodejem hraček a specializuje se na zásobování prodejen suvenýrů zoologických zahrad a dinoparků.

Tomu odpovídá sortiment nabízeného zboží se zvířecími motivy - plyšové hračky, figurky zvířat, pohlednice, přívěšky, trička a další. Zboží nakupujeme od předních českých dovozců hraček nebo v zahraničí, kde máme oficiální zastoupení několika předních firem v tomto oboru. Snažíme se zajistit v co největší míře sortiment a také kvalitu nabízeného zboží.

 

[Vzorkovna]

 

Pohled do historie

 

Vše se začalo odehrálogo_hracky_barvirvat v roce 2000, kdy se pan inženýr Jiří Barvíř rozhodl začít podnikat, po předchozích zkušenostech jako zaměstnanec u hračkářských firem.

Jako vystudovaný zoolog na Mendelově univerzitě v Brně mu zůstal velmi blízký vztah ke zvířatům. Z tohoto důvodu začala jeho spolupráce se zoologickými zahradami. Obor podnikání, tedy velkoobchodní prodej hraček, tak představuje obchodování s plyšovými a jinými hračkami výhradně se zvířecími motivy.

 

Podnikání se dařilo a tak další kroky logicky vedly k založení společnosti s ručením omezeným. Společnost vznikla v roce 2014 a její název nese spojení dvou největších zálib Jiřího Barvíře – zvířat a afrického kontinentu. Slovo LENGAU znamená v africkém domorodém jazyce "gepard".